DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Buduj dobre relacje i rozwijaj swoją firmę

05.09.2022

Buduj dobre relacje i rozwijaj swoją firmę. Business MeetUp po raz drugi w Dąbrowie Górniczej

Jak dziś z sukcesem prowadzić firmę? W tak nieprzewidywalnych czasach przedsiębiorcy mogą polegać tylko na dobrych relacjach. I to właśnie o nich rozmawiać będą uczestnicy drugiej edycji Business MeetUp, największego w regionie spotkania dla przedsiębiorców. W tym roku wydarzenie odbędzie się 15 września na terenie Fabryki Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej.

Organizatorem Business MeetUp jest Zagłębiowska Izba Gospodarcza, a DSS Recykling - po raz kolejny - jest oficjalnym Partnerem wydarzenia.

Po zeszłorocznym sukcesie pierwszej edycji wydarzenia, w którym wzięło udział ponad 500 uczestników, ZIG postanowił ponownie zaprosić właścicieli firm i ich zespoły do Dąbrowy Górniczej. Znów będzie okazja do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach, warsztatach i dyskusjach panelowych, ale też do nawiązania kontaktów, poznania swoich przyszłych klientów czy nowych dostawców. 

 

Sukcesu w biznesie i w życiu nie buduje się w pojedynkę

Główne hasło wydarzenia, wokół którego koncentruje się tegoroczny program Business MeetUp brzmi „W dobrych relacjach”.

- Jako organizacja zrzeszająca przedsiębiorców wiemy, że sukcesu w biznesie i w życiu nie buduje się w pojedynkę – mówi Piotr Gil, prezes rady Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej. - Integrujemy środowisko biznesowe na co dzień, a członkowie ZIG doceniają biznesową moc relacji i współpracy. Organizując największe tego typu wydarzenie w regionie chcemy pokazać, że zawsze warto pogłębiać relacje, inspirować się sukcesami innych i dzielić się wiedzą - zaznacza prezes ZIG.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Robert Korzeniowski, chodziarz, lekkoatleta i wielokrotny medalista, który podczas mistrzowskiego wystąpienia podzieli się z uczestnikami doświadczeniami i receptą na sukces nie tylko w sporcie, ale i w biznesie.

 

Wielkie święto biznesu

Podobnie jak w zeszłym roku tak i teraz program Business MeetUp został stworzony zarówno z myślą o doświadczonych przedsiębiorcach, jak i tych stawiających pierwsze kroki w biznesie. 

Przez cały dzień trwać będą prezentacje partnerów i startupów, artystów i projektantów, a wieczorem poznamy laureatów Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego, organizowanego przez Miasto Dąbrowa Górnicza, Partnera Głównego Business Meet Up. 

 

Udział we wszystkich wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny.Szczegóły znaleźć można na stronie https://zigbmu.pl/ oraz facebookowym profilu Zagłębiowskiej Izby Gospodarczej https://www.facebook.com/ZIGDG

Formularz rejestracyjny dostępny jest pod linkiem https://zig.org.pl/wydarzenia/business-meet-up-2022/

 

Ładowanie...