DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Wspólnie walczymy z pandemią

08.05.2020

Pandemia koronawirusa zbiera swoje żniwo. Ograniczenie zasięgu infekcji wirusem SARS-CoV-2 wymaga współpracy. Na całym świecie szpitale są wspierane przez osoby prywatne, firmy i instytucje. I choć filantropia nie zastąpi działań rządu w walce z pandemią, to może szybko, elastycznie i z wyczuciem wesprzeć tych, którzy dziś pomocy potrzebują.

W tym trudnym czasie również Zarząd DSS Recykling przekazał darowiznę dla Zagłębiowskiego Centrum Onkologii na rzecz walki z wirusem.

„W obliczu trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się wszyscy Polacy, podjęliśmy decyzję o udzieleniu materialnego wsparcia naszej lokalnej społeczności. Włączamy się lokalnie do ogólnopolskiej akcji pomocowej, a motywuje nas solidarność i odpowiedzialność społeczna, którą wszyscy w tym czasie szczególnie odczuwamy. Przez darowiznę chcemy odpowiedzieć na najpilniejsze potrzeby ZCO i służb medycznych w walce z COVID-19. Pomagamy też lokalnym, strzemieszyckim organizacjom w zapewnieniu mieszkańcom najważniejszych środków ochrony osobistej. Wsparcie finansowe jest jednym z elementów naszego zaangażowania” – mówi Prezes Zarządu DSS Recykling, Rafał Pękala.

Egzamin praktyczny z odpowiedzialnego biznesu

Wraz z trwaniem pandemii społeczna odpowiedzialność biznesu przybiera nowe oblicze. Wsparcie przekazywane jest przede wszystkim na cele zdrowotne, profilaktyczne, coraz więcej środków trafia do najbliższego otoczenia biznesowego, głównie współpracowników i do łańcucha dostaw, aby firmy mogły przetrwać zderzenie z COVID-19 i być gotowym do działania, gdy tylko zacznie się powrót do normalnej rzeczywistości. Troszczymy się o swoich pracowników, podwykonawców, ale nie zapominamy przy tym o naszej dąbrowskiej, strzemieszyckiej lokalnej społeczności.

Do dzielenia się zachęcamy również Państwa. To co zyskujemy, to satysfakcja z możliwości pomocy w tak słusznej sprawie.

Żebyśmy wspólnie przetrwali ten sztorm.

Ładowanie...