DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Jarmark Bożonarodzeniowy

16.12.2019

W piątek w Dąbrowie Górniczej odbył się II Strzemieszycki Jarmark Bożonarodzeniowy, organizowany przez Stowarzyszenie Budzimy Strzemieszyce. Podczas wydarzenia mogliśmy kupić świąteczne dekoracje, swojskie wyroby oraz piękne rękodzieło. Zarówno dla najmłodszych, jak i dla trochę starszych przygotowano wiele atrakcji, m.in. Strzemieszycki Bieg Skrzata, liczne warsztaty, program artystyczny, malowanie buziek czy fotobudkę. Co pół godziny wśrod mieszkańców Strzemieszyc przybyłych na Jarmark losowana była choinka.

Była także prowadzona zbiórka charytatywna na rzecz mieszkańca naszej dzielnicy - Mariusza. Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup protezy nogi. Dzięki temu Mariusz będzie mógł wrócić na rynek pracy, a także podnieść swój komfort życia.

Wsparliśmy Stowarzyszenie Budzimy Strzemieszyce w organizacji Jarmarku. To piękna i radosna inicjatywa i mamy szczerą nadzieję, że już na stałe wpisze się w kalendarz strzemieszyckich imprez. Gratulujemy organizacji i życzymy powodzenia w pracy dla mieszkańców naszej dzielnicy!

Ładowanie...