DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Dzień Integracji i Tolerancji

17.09.2019

Dzień Integracji i Tolerancji odbył się w tym roku 06.09.2019 r. w Parku Hallera. Jak co roku wsparliśmy Stowarzyszenie Krokus w tej inicjatywie!

Dzień Integracji i Tolerancji był wyjątkowym wydarzeniem! Podopieczni Stowarzyszenia i ich rodziny oraz wolontariusze stanęli na wysokości zadania i stworzyli cudowną atmosferę sprawiając, że każdy gość czuł się tam dobrze. Wśród zaproszonych znalazły się takie osoby, jak Prezydent Dąbrowy Górniczej Marcin Bazylak, który objął patronatem całe wydarzenie, Przewodnicząca Rady Miejskiej Agnieszka Pasternak, Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Węgrzynowicz, Wiceprezydent Bożena Borowiec, Senator Arkadiusz Grabowski czy Poseł Robert Warwas oraz wielu innych, którym los podopiecznych „Krokusa” nie jest obojętny i z którymi wspólnie tworzymy rzeczywistość, w której każdy czuje się potrzebny, kochany i ma chęć, by cieszyć się z każdego nadchodzącego dnia.


Czas nam wszystkim umiliły liczne występy artystyczne – zarówno najmłodszych, jak i trochę starszych. Zaprezentowali się m.in.: Zespół Pieśni i Tańca Gołowianie, Szkoła Tańca Towarzyskiego Marengo, Koło Gospodyń Wiejskich z Ujejsca, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Fortnite czy podopieczni Stowarzyszenia Krokus.
Mogliśmy także wziąć udział w warsztatach, odwiedzić kiermasz książek, zobaczyć klasyczne rękodzieło. Na wszystkich czekał poczęstunek, a my osłodziliśmy wydarzenie pysznymi lodami!


Na pamiątkę święta w Parku im. Hallera posadzono „Dąb Integracji”.

 

Mamy nadzieję, że Dzień Integracji, święto, które łączy wszystkie grupy społeczne od przedszkolaków po seniorów będzie realizowane cyklicznie.
Dziękujemy, że mogliśmy być z Wami!

Ładowanie...