DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

DSS Przyjacielem Szkoły nr 5!

12.06.2019

8 czerwca 2019 r. odbył się kolejny koncert organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Strzemieszyc i ZSP nr 5 – Koncert na 4 Bardzo Męskie Głosy „Przyjmijcie dziś życzenia”. Poprzedziło go otwarcie wystawy prac malarskich Arkadiusza Żaka.

Mimo naprawdę gorącego popołudnia przybyło wielu zaproszonych gości, a sala wypełniona była po brzegi. Pośród przybyłych znalazły się takie osobistości, jak Pani Wiceprezydent Bożena Borowiec, były prezydent Pan Zbigniew Podraza, Pani Dyrektor Pałacu Kultury Zagłębia Małgorzata Majewska, liczni radni, Rada Seniorów pod przewodnictwem Pani Krystyny Szaniawskiej i wielu, wielu innych. Tytułem „Wpisany w Dzieje Strzemieszyc” przyznawanym przez Stowarzyszenie Przyjaciół Strzemieszyc, odznaczona została profesor Politechniki Śląskiej z Katedry Biomechatroniki – dr hab. inż. Alicja Balin

Trzech barytonów i tenor, w akompaniamencie fortepianu, zapewnili wszystkim doskonałą rozrywkę, a w przerwie koncertu odbył się tradycyjny poczęstunek.

Dla DSS Recykling koncert był ważny także z innego powodu – Prezes Rafał Pękala został uhonorowany tytułem „Przyjaciela Szkoły Podstawowej nr 5 w Dąbrowie Górniczej” .
Jesteśmy partnerami szkoły od kilku dobrych lat. Przez ten czas wiele się zmieniło. Sadziliśmy drzewa, prowadziliśmy eko-wykłady, kupiliśmy oczyszczacze powietrza… Jesteśmy w stałym kontakcie ze szkołą i zawsze staramy się odpowiadać na potrzeby najmłodszych ze Strzemieszyc, dlatego bardzo dziękujemy za to wyróżnienie!

 

Ładowanie...