DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Pierwszoklasiści i przedszkolaki mogą odetchnąć z ulgą!

03.04.2019

Zakupione przez nas oczyszczacze powietrza to prawdziwy pogromca szkodliwych substancji, które negatywnie wpływają na układ oddechowy. Pracują cicho, ale bardzo skutecznie!
Jest to niezwykle ważne, aby najmłodsze pokolenie dąbrowian chronić przed negatywnymi skutkami, jakie wywołuje zanieczyszczone powietrze.


Zanieczyszczone powietrze wpływa nie tylko na zdrowie, ale też inteligencję dzieci i całe późniejsze życie. Zwiększa ryzyko na zachorowania na wiele chorób, takich jak astmę, przewlekłą obturacyjną chorobę płuc i zapalenie dróg oddechowych. Im więcej smogu, tym ryzyko zachorowania na różne choroby rośnie. U narażonych na zanieczyszczenia dzieci za kilkanaście lat można się spodziewać następstw onkologicznych. Maski i urządzenia oczyszczające powietrze mogą pomóc temu przeciwdziałać!

Ufundowane przez nas oczyszczacze, dzięki zastosowaniu pięciostopniowego systemu filtracji (3-warstwowy filtr, jonizator oraz lampa UV) znacząco poprawią jakość powietrza w klasach i wyeliminują:

  • zanieczyszczenia mechaniczne (kurz, cząstki stałe dymu i spalin),
  • roztocza rozwijające się w kurzu domowym,
  • sierść i naskórek zwierząt, pyłki traw, drzew i kwiatów,
  • zarodniki pleśni i grzybów,
  • bakterie oraz wirusy.

Urządzenie jest wyposażone w filtr HEPA 11, czujnik jakości powierza oraz regulację siły nadmuchu. Posiada także wygodny panel sterowania z kontrolkami, które sygnalizują wybrany tryb pracy oraz uruchomione funkcje.

Dzięki zakupionym przez nas oczyszczaczom, które przekazał na ręce dyrektorów szkół Mateusz Pękala, pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 5 i dzieci z Przedszkola nr 16 mogą teraz odetchnąć z ulgą – czystym powietrzem w klasach, w których spędzają przecież tak wiele czasu.

Ładowanie...