DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

XII „Graj i Pomagaj”

10.12.2018

Już 12. rok z kolei Centrum Sportu i Rekreacji zaprosiło najmłodszych mieszkańców na Dąbrowskie Mikołajki czyli akcję charytatywną pod nazwą „Graj i Pomagaj”. A my gramy razem z nimi – niemalże od początku!

Chyba każde dziecko z niecierpliwością oczekuje na wizytę świętego Mikołaja. Jednakże pamiętajmy – nie wszystkie mają taką możliwość. Są też te biedniejsze czy samotne. Dlatego „Graj i Pomagaj” to jedna z najważniejszych imprez w roku, która wnosi iskrę radości w wiele dziecięcych serc.

W ramach tej niezwykłej imprezy organizowana jest zbiórka środków finansowych, które są przeznaczone na organizację wypoczynku dla dzieci z rodzinnego domu dziecka, dzieci wychowywanych w rodzinach zastępczych i pogotowiach opiekuńczych ze stowarzyszenia „Przyjazny Dom”. Jest też oczywiście spotkanie z Mikołajem i moc prezentów!
Wśród atrakcji można wymienić kiermasz świąteczny, dmuchańce, malowanie twarzy, fotolustro, gry i zabawy, animacje czy warsztaty. Podczas imprezy miejsce miał też finał konkursu „Dąbrowskie Talenty 2018” oraz uroczyste wręczenie nagród laureatom, którym serdecznie gratulujemy.

Jedno jest pewne – to była ważna uroczystość, ale i dobra zabawa. Na pewno spotkamy się za rok!

Ładowanie...