DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

DSS uhonorowany Gazelą Biznesu

29.05.2017

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Ranking publikowany jest w postaci ponad dwustustronicowego specjalnego wydania, które dołączone jest do wydania „Pulsu Biznesu”. Oprócz tego, na specjalnej stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na rankingowych listach, począwszy od roku 2000.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group. Oprócz „Pulsu Biznesu” zestawienia takie opracowują jego siostrzane dzienniki ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. O tytuł Gazeli Biznesu może się ubiegać się firma, która spełnia kryteria takie, jak wzrost przychodów ze sprzedaży, brak straty czy poddanie analizie swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy to prestiżowe wyróżnienie i możemy stanąć obok najlepiej rozwijających się firm z kraju.

 

Ładowanie...