DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2017

2016

2015

2014

Więcej zieleni na stadionie Unii Strzemieszyce

28.07.2015

Miło nam poinformować, że 23 lipca 2015 zakończyliśmy prace związane z aranżacją zieleni stadionu KS Unia Strzemieszyce. Na skarpie przy widowni powstały kolorowe klomby obsadzone krzewami liściastymi, tawułami, berberysami i jałowcami. Przy parkingu wzdłuż ogrodzenia zasadzono szpaler ozdobnych, szczepionych na pniu, drzew liściastych. Prace o wartości 8 tysięcy złotych zleciliśmy specjalistycznej firmie ogrodniczej.

Zielone kompozycje na stadionie KS UNIA oraz szpaler drzew przy ul. Sportowej powstał w zastępstwie, zapowiadanego wiosną bieżącego roku, Kwiatowego Ogrodu DSS Recykling na Wywierzyskach. Po konsultacjach z mieszkańcami, którzy w trakcie ostatniej edycji Dąbrowskiego Budżetu Obywatelskiego poparli rewitalizację Wywierzysk oraz po ustaleniach z dąbrowskimi urzędnikami uznaliśmy, że nie będziemy ingerować w projekt obywatelski lecz upiększymy stadion i teren wokół niego - ku uciesze kibiców strzemieszyckiej drużyny.

Firma DSS Recykling jest sponsorem drużyny KS Unia Strzemieszyce, która w tym sezonie awansowała z pierwszego miejsca klasy A do klasy okręgowej (grupa Katowice IV).

Ładowanie...