DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Więcej zieleni na stadionie Unii Strzemieszyce

28.07.2015

Miło nam poinformować, że 23 lipca 2015 zakończyliśmy prace związane z aranżacją zieleni stadionu KS Unia Strzemieszyce. Na skarpie przy widowni powstały kolorowe klomby obsadzone krzewami liściastymi, tawułami, berberysami i jałowcami. Przy parkingu wzdłuż ogrodzenia zasadzono szpaler ozdobnych, szczepionych na pniu, drzew liściastych. Prace o wartości 8 tysięcy złotych zleciliśmy specjalistycznej firmie ogrodniczej.

Zielone kompozycje na stadionie KS UNIA oraz szpaler drzew przy ul. Sportowej powstał w zastępstwie, zapowiadanego wiosną bieżącego roku, Kwiatowego Ogrodu DSS Recykling na Wywierzyskach. Po konsultacjach z mieszkańcami, którzy w trakcie ostatniej edycji Dąbrowskiego Budżetu Obywatelskiego poparli rewitalizację Wywierzysk oraz po ustaleniach z dąbrowskimi urzędnikami uznaliśmy, że nie będziemy ingerować w projekt obywatelski lecz upiększymy stadion i teren wokół niego - ku uciesze kibiców strzemieszyckiej drużyny.

Firma DSS Recykling jest sponsorem drużyny KS Unia Strzemieszyce, która w tym sezonie awansowała z pierwszego miejsca klasy A do klasy okręgowej (grupa Katowice IV).

Ładowanie...