DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Drugi numer informatora DSS Recykling dla mieszkańców Strzemieszyc

03.04.2014

Wiosenny numer informatora dla mieszkańców Strzemieszyc zawiera zaproszenie do sąsiedzkich odwiedzin w DSS Recykling, konkurs z nagrodami w postaci wycieczki do niemieckiego zakładu odzyskiwania szkła, ciekawostki o Strzemieszycach oraz prezentację naszej załogi..

Wiosenny numer informatora dla mieszkańców Strzemieszyc zawiera zaproszenie do sąsiedzkich odwiedzin w DSS Recykling, konkurs z nagrodami w postaci wycieczki do niemieckiego zakładu odzyskiwania szkła, ciekawostki o Strzemieszycach oraz prezentację naszej załogi.

Szanowni Mieszkańcy Strzemieszyc,

dziękujemy za wszystkie e-maile i telefony, jakie otrzymaliśmy od Państwa po dystrybucji pierwszego numeru naszego informatora.
Szczególnie dziękujemy mieszkańcom Strzemieszyc, którzy wyrazili zainteresowanie bliższym poznaniem naszego zakładu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do sąsiedzkich odwiedzin i udziału w konkursie z nagrodami w postaci wyjazdu do Florencji Północy, jak nazywane jest Drezno, połączonego ze zwiedzaniem niemieckiego zakładu odzyskiwania szkła oraz nagrodami rzeczowymi, którymi są nowoczesne szklane zestawy.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Przy tej okazji chcieliśmy podzielić się z Państwem naszym zainteresowaniem Strzemieszycami – bogatą historią, wielobarwną tradycją i ciekawostkami doty-czącymi naszej wspólnej Wielkiej i Małej ojczyzny.
Dla mieszkańców Strzemieszyc DSS Recykling – jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów odzyskiwania szkła – może być powodem do dumy. Tak samo, jak dla ponad 60-osobowej załogi naszej firmy – ludzi, pracujących z przekonaniem, że przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa ekologicznego, bez szkody dla najbliższego otoczenia.

Na koniec pragniemy wszystkim działaczom społecznym życzyć spełnienia planów uczynienia ze Strzemieszyc miejsca bezpiecznego, zadbanego i lubianego przez mieszkańców. W ich realizacji lokalnym społecznikom powinno pomóc pozbycie się uprzedzeń i zaprzestanie wzajemnego napuszczania mieszkańców przeciwko pracującym tu ludziom, a nawet jednych firm przeciwko innym.

Z sąsiedzkim pozdrowieniem

Zarząd i Pracownicy
DSS Recykling
Sp. z o.o.

Ładowanie...