DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Uwaga Konkurs! Zapraszamy do naszej firmy

02.04.2014

Wszystkich mieszkańców Strzemieszyc zapraszamy do naszej firmy i do wzięcia udziału w konkursie "Strzemieszyce przyjazne dla środowiska".
Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, który znajdą Państwo w drugim wydaniu naszego informatora, przynieść do zakładu DSS Recykling przy ul. Magazynowej 1 zużyte szkło (np. słoik, butelkę), szkło zostawić w przygotowanym do tego celu pojemniku, a zgłoszenie konkursowe wrzucić do specjalnej urny.

Atrakcyjne nagrody czekają:

- 3 dwuosobowe wycieczki do Drezna połączone z wizytą w zakładzie odzyskiwania szkła w Torgau i zwiedzaniem Budziszyna.
 W ramach wyjazdu: wizyta w podobnym do naszego zakładzie odzyskiwania szkła w Torgau, zwiedzanie miast (Drezno, Budziszyn), dojazd, wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu w centrum Drezna.
- 5 zestawów do parzenia herbaty wykonanych z nierdzewnej stali i żaroodpornego szkła.
- 3 dizajnerskie zestawy Jamie Oliver EKO zawierające butelkę i 4 szklanki zrobione z wysokogatunkowego szkła pochodzącego z recyklingu.

Szczegóły dotyczące warunków udziału w zabawie zawarte są w informatorze DSS Recykling dla mieszkańców Strzemierzyc oraz w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Informatory z formularzami konkursowymi znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach pocztowych i w siedzibie firmy DSS Recykling.

Ładowanie...