DSS Recykling

Jesteśmy przejrzyści jak szkło

YouTube Facebook

Aktualności

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

Uwaga Konkurs! Zapraszamy do naszej firmy

02.04.2014

Wszystkich mieszkańców Strzemieszyc zapraszamy do naszej firmy i do wzięcia udziału w konkursie "Strzemieszyce przyjazne dla środowiska".
Wystarczy wypełnić formularz konkursowy, który znajdą Państwo w drugim wydaniu naszego informatora, przynieść do zakładu DSS Recykling przy ul. Magazynowej 1 zużyte szkło (np. słoik, butelkę), szkło zostawić w przygotowanym do tego celu pojemniku, a zgłoszenie konkursowe wrzucić do specjalnej urny.

Atrakcyjne nagrody czekają:

- 3 dwuosobowe wycieczki do Drezna połączone z wizytą w zakładzie odzyskiwania szkła w Torgau i zwiedzaniem Budziszyna.
 W ramach wyjazdu: wizyta w podobnym do naszego zakładzie odzyskiwania szkła w Torgau, zwiedzanie miast (Drezno, Budziszyn), dojazd, wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu w centrum Drezna.
- 5 zestawów do parzenia herbaty wykonanych z nierdzewnej stali i żaroodpornego szkła.
- 3 dizajnerskie zestawy Jamie Oliver EKO zawierające butelkę i 4 szklanki zrobione z wysokogatunkowego szkła pochodzącego z recyklingu.

Szczegóły dotyczące warunków udziału w zabawie zawarte są w informatorze DSS Recykling dla mieszkańców Strzemierzyc oraz w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj

Informatory z formularzami konkursowymi znajdziecie Państwo w swoich skrzynkach pocztowych i w siedzibie firmy DSS Recykling.

Ładowanie...